HAKKIMIZDA

Rota Vize Danışmanlık Hizmetleri Eğitim Ticaret Ltd Şti olarak yılların getirmiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübemizle Türkiye’deki bütün vize başvuru merkezlerinden yapacağınız Kanada, Birleşik Krallık, Amerika ve İrlanda vize başvurularınızda hizmet vermekteyiz.

Aynı zamanda Rota Kanada markasıyla Montreal College’in Türkiye’deki tek temsilcisi olan şirketimiz, Montreal College’de bilgi teknolojileri (IT) alanında diploma ve sertifika programına katılmak isteyen öğrencilerin kurs kayıtları, program seçimleri, konaklama rezervasyonları ve vize başvuruları gibi A’dan Z’ye gerekli bütün işlemlerini yürütmektedir. Montreal College ile olan antlaşmamız gereği, yukarıda belirtilen hizmetler için sizlerden Montreal College’in eğitim ücretleri harici hiçbir ek ücret almıyoruz. Tek amacımız sizi tercihlerinize, akademik geçmişinize ve kariyer planınıza göre en uygun programa yerleştirmek ve diğer eğitim/seyahat planlamalarınızı en doğru ve hızlı bir şekilde yapmaktır.

Montreal College hakkında bilgi almak, diploma programları ve içeriklerini öğrenmek için sitemizin ilgili bölümlerini ziyaret edebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle çalışmaya başladığınızda güvenilir ve doğru yerde en kaliteli hizmeti aldığınızı hissedeceksiniz.

Saygılarımızla…